Lot 572
Jacques van Meegeren (1912-1977)

Au bon coin du marché, Nice, Frankrijk

gesigneerd 'J. van Meegeren' (rechtsonder), getiteld en gedateerd (op het spieraam)

olieverf op doek, 29x39 cm (met lijst: 43x53 cm)

€ 80,00
€ 120,00

Startbod: € 40