Lot 571
René Engelen (1897-1971)

Gezicht op Deurne, België

gesigneerd 'R.Engelen', gesigneerd (op een label op het spieraam)

olieverf op doek, 48,5x58,5 cm (met lijst: 63x73 cm)

€ 80,00
€ 120,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30