Lot 81
Reinier Willem Kennedy (1881-1960)

Landarbeiders omgeving Delft

gesigneerd en gedateerd 'R.W. Kennedy/1943' (linksonder)

olieverf op doek op board, 20x32 cm (met lijst: 31x43,5 cm)

€ 80,00
€ 120,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140