Lot 80
Hollandse School (20e eeuw)

Zeeuws meisje met kruik en boeket

olieverf op doek, 36,5x24,5 cm (met lijst: 46x34 cm)

€ 80,00
€ 120,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40