Lot 79
Manier van Fritz Zuber-Bühler (19e eeuw/vroeg 20e eeuw)

Een vrijage in het bos, mogelijk Diana en een nimf

olieverf op doek, 18x25,5 cm (met lijst: 36x43 cm)

€ 150,00
€ 250,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180