Lot 78
Lion Schulman (1851-1943)

Landschap met koeien

gesigneerd en gedateerd 'L. Schulman/1909' (linksonder)

olieverf op paneel, 20x26 cm (met lijst: 31x37 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375