Lot 15
W.J. Walter (19e eeuw)

Wintertje met schaatsers bij een molen

rechtsonder get. en gedateerd '49

olieverf op paneel, 15,5x20 cm

€ 150,00
€ 300,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240