Lot 16
D. Wart (19e eeuw)

Huizen aan de sloot in een Hollands dorp

midden onder get. D. Wart

olieverf op paneel, 24x33 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280