Lot 77
Hollandse School (19e eeuw) Omgeving A. Verhoesen

Stal interieur met vee

olieverf op paneel, 12x14 cm (met lijst: 27x28,5 cm)

Conditie: craquelé, verder goed

€ 80,00
€ 120,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70