Lot 76
Félicien Bobeldijk (1876-1964)

Boerin met koe

gesigneerd 'Bobeldijk' (rechtsonder)

olieverf op karton, 15x21 cm (met lijst: 29x35 cm)

€ 150,00
€ 250,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200