Lot 75
Willem Steelink jr. (1856-1928)

Herder met schaapskudde

gesigneerd en gedateerd 'Willy. S/1910' (rechtsonder)

olieverf op doek, geplakt op karton, 45x32 cm (met lijst: 52x40 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120