Lot 568
Hollandse School (20e eeuw)

Dorp in winter

onduidelijk gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op board, 28x38 cm (met lijst: 43x53 cm)

€ 50,00
€ 100,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30