Lot 74
Adriaan de la Rivière (1857-1941)

De jassenverkoper

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 33x27,5 cm (met lijst: 50x45 cm)

Conditie: punaisegaatjes, fijn craquelé, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140