Lot 73
Jacobus Bijtel (1893-1983)

Gezicht op Delft

gesigneerd 'Bytel' (rechtsonder)

olieverf op karton, 24x33 cm (met lijst: 44x53 cm)

€ 100,00
€ 150,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180