Lot 72
Cornelis Kuijpers (1864-1932)

De berk

gesigneerd 'Cornelis Kuijpers' (rechtsonder)

olieverf op doek op paneel, 50x21,5 cm (met lijst: 61x33 cm)

Provenance: -Veiling, Christie's, Amsterdam, 1 juli 2003, lot 208.

€ 150,00
€ 250,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220