Lot 71
Gerard Hordijk (1899-1958)

Landschap bij Chevreuse, Frankrijk

gesigneerd en gedateerd 'G Hordijk/'27' (rechtsonder); geannoteerd (op de achterzijde)

olieverf op doek, 39x25 cm (met lijst: 53x29 cm)

Provenance:

  • Galerij van moderne kunst, W.H. Hofstee Deelman, Amsterdam.
  • Veiling, Christie's, Amsterdam, 14 juni 2005, lot 97.

€ 200,00
€ 300,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425