Lot 70
Lambert Jansen (1891-1965)

Gezicht op Amsterdam met de St. Nicolaaskerk

gesigneerd en gedateerd 'Lambert Jansen/1918' (linksonder)

olieverf op karton, 25,5x36 cm (met lijst: 41x51 cm)

€ 100,00
€ 150,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90