Lot 69
Hal Wichers (1893-1968)

Zomerdag

gesigneerd en gedateerd 'Hal Wichers/1919' (linksonder)

olieverf op karton, 23x37 cm (met lijst: 39x53 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220