Lot 68
Guérin (rond 1900)

De post

gesigneerd 'Guérin' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 16,5x13,5 cm (met lijst: 36,5x33,5 cm)

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 450