Lot 77
Corneille (1922-2010)

Vrouw in blauw met wit masker, vogel en zon

rechtsonder in de druk get. en gedateerd '88

kleurenlitho, oplage 83/120, 116x81 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300