Lot 67
Henri Joseph Harpignies (1819-1916)

Een Barbizon landschap

gesigneerd en gedateerd 'HJ Harpignies 1912' (rechtsonder)

aquarel, achter glas, 7,5x11 cm (met glas: 19x22 cm)

Provenance:
-With Kunsthandel Jacques van Rijn, Maastricht, 1985, where acquired by the present owner.

Conditie: een vlek (rechtsonder), verder goed

€ 200,00
€ 400,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140