Lot 65
Gerard Delfgaauw (1882-1947)

Boerderijtje

gesigneerd 'G.J. Delfgaauw' (rechtsonder)

olieverf op doek, 17,5x23 cm (met lijst: 26x31 cm)

Conditie: verfverlies door afschaving aan de randen, fijn craquelé, verder goed

€ 80,00
€ 120,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220