Lot 564
Paul Hugo ten Hoopen (1927) (2x)

Naakten

beide gesigneerd, waarvan één gedateerd (rechtsonder)

beide olieverf op doek, diverse afmetingen van circa 54x59 cm (met lijst: 56x61 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500