Lot 563
Paul Hugo ten Hoopen (1927)

'Bloemen van den Boze'

gesigneerd en gedateerd 'ten Hoopen/97' (linksonder)

olieverf op doek, 49x38 cm (met lijst: 51x41 cm)

€ 150,00
€ 200,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350