Lot 515
Indonesian Art Sale Online |19 November 2020
R. Djojowisastro (20ste eeuw)

Een landschap met visnetten bij maanlicht

gesigneerd 'R. Djojowisastro '(rechtsonder) en restanten van een artiestenlabel (op de achterkant)

oil on canvas, 41x51,5 cm

€ 150,00
€ 200,00

Startbod: € 120