Lot 64
Italiaanse School (20e eeuw)

Het Dogepaleis, Venetië

onduidelijk gesigneerd (linksonder)

aquarel, 35x26 cm (met lijst: 56,5x44,5 cm)

Conditie: papier los in lijst, niet goed vastgemaakt

€ 80,00
€ 120,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200