Lot 66
Herman Bogman (jr.) (1890-1975)

Huisjes in Dekkersduin

gesigneerd 'H. Bogman. Jr' (rechtsonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 18x24 cm

Conditie: vergeeld doek, oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

€ 150,00
€ 200,00

Startbod: € 60