Lot 561
Frans de Wit (1901-1981)

gesigneerd 'f de wit' (rechtsonder), tevens geannoteerd met het adres van de kunstenaar (op de achterkant van de lijst)

houtskooltekening, 38x44 cm (met lijst: 72,5x68 cm)

Conditie: papier vergeeld en met bruine vlekken, linke bovenhoek gekreukeld, passe-partout vervuild en vlekkerig, niet zuurvrij ingelijst.

€ 100,00
€ 200,00

Startbod: € 50