Lot 557
Sees Vlag (1934-2018)

Casuaristraat

gesigneerd met potlood en gedateerd 'Sees Vlag 1969' (linksonder) en rechtsonder getiteld

linosnede in kleur, genummerd 12/34, afbeelding: 55x39,5 cm (met lijst: 81x66 cm)

€ 100,00
€ 200,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140