Lot 556
Sees Vlag (1934-2018)

Seinpost

gesigneerd met potlood en gedateerd 'Sees Vlag 1976' (linksonder) en getiteld (rechtsonder)

zeefdruk in kleur, genummerd 130/200, afbeelding: 43x53 cm (met lijst: 66x81 cm)

€ 80,00
€ 120,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120