Lot 553
Noord-Afrikaanse School (20e eeuw)

Sidi Ben Saïd, Marokko

geannoteerd en gedateerd 1957 (linksonder)

olieverf op board, 27,5x38 cm (met lijst; 43x53 cm)

Conditie: goed.

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100