Lot 552
Russische School (20e eeuw)

Figuur bij een huis

in het Russisch gesigneerd (op de achterzijde)

olieverf op board, 20x25 cm (met lijst: 36,5x41,5 cm)

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 70