Lot 548
Russische School (20e eeuw)

Geabstraheerd portret

gesigneerd met initiaal A. en gedateerd 83 (?) (middenonder)

olieverf op doek, 46x40 cm (met list: 57x51 cm)

€ 1.500,00
€ 2.500,00

Startbod: € 1.500