Lot 547
Frans de Wit (1901-1981)

Stilleven met flessen

gesigneerd 'f d. Wit' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x60 cm

Conditie: oppervlakte licht vervuild, enkele kleine beschadigingen, algemeen in goede conditie

€ 300,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200