Lot 59
Louis Braquaval (1854-1919)

Place de la Madeleine, Parijs

gesigneerd en gedateerd 'Braquaval '08' (linksonder/rechtsonder), met annotatie op de achterkant

gouache op papier, 32,5x43,5 cm (met lijst: 54x64 cm)

Conditie: papier gebobbeld, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180