Lot 543
Aimée Crince le Roy (1928-2008)

'Paysage'

gesigneerd en gedateerd 'Aimé Crince le Roy/60' (rechtsonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 40x60 cm

€ 50,00
€ 100,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180