Lot 54
Bram Segaar (1888-1962)

'Zonachtige dag, de Kaag'

gesigneerd 'A. Segaar' (linksonder), (A voor Abraham), getiteld en gesigneerd (op een label op het spieraam)

olieverf op doek, 37,5x48,5 cm (met lijst: 59x70 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100