Lot 53
Willem Cornelis Rip (1856-1922)

'De schaapherder '

gesigneerd 'WC Rip' (rechtsonder), getiteld en gesigneerd (op de achterkant), met lakzegel van de kunstenaar (op het spieraam)

olieverf op doek, 48x29 cm (met lijst: 60x40,5 cm)

Conditie: matig, diepe craquelé met klein stukje verfverlies, oppervlaktevuil, vernis vergeeld en doek gebobbeld

€ 100,00
€ 150,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60