Lot 52
Hans van Ieperen (1909-1995)

Rozen in een vaas

gesigneerd 'v Ieperen' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 24,5x17 cm (met lijst: 33x26 cm)

€ 80,00
€ 120,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200