Lot 51
Johannes Leonardus Kagie (1885-1971)

Platteland

gesigneerd 'Jan Kagie. Sr' (rechtsonder)

olieverf op board, 19x30 cm (met lijst: 29x39 cm)

Condie: goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100