Lot 536
Isabel de Reede (1900-1981)

Compositie in oranje, rood, blauw en zwart

gesigneerd met initialen en gedateerd '54 (op de achterzijde)

gemengde techniek op doek, 40x35 cm (met lijst: 58x53 cm)

Conditie: enkele breuken/craquelé in de verflaag.

€ 100,00
€ 200,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140