Lot 537
Simon Kramer (1940-2015)

gesigneerd en gedateerd 'Simon Kramer '86' (linksonder)

olieverf op doek, 60x70 cm (met lijst; 66,5x76 cm)

€ 160,00
€ 300,00

Startbod: € 160