Lot 538
Isabel de Reede (1900-1981)

Abstracte compositie

gesigneerd met initialen en gedateerd 1959 (op de achterzijde)

gemengde techniek op doek, 70x50 cm (met lijst; 88,5x68,5 cm)

Conditie: kleine stukjes verfverlies voornamelijk langs de randen, lacune linksonder in het oranje verfvlak en rechtsboven in het rode verfvlak

€ 150,00
€ 300,00

Startbod: € 140