Lot 515
Bob Bonies (1937)

Geometrische compositie (2x)

beide met potlood gesigneerd en gedateerd 'Bonies '70' (rechtsonder)

zeefdruk in kleur (2), beide genummerd 44/150, 60x60 cm

Conditie: papier licht vergeeld, één blad onregelmatig vergeeld

€ 100,00
€ 150,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180