Lot 533
Theo Bitter (1916-1994)

St. Remy

gesigneerd en gedateerd 'THEO BITTER 64' en getiteld (rechtsonder)

waterverf op papier, 27x35 cm (met lijst: 43x53 cm)

Conditie: papier licht vergeeld, verder in goede conditie.

€ 100,00
€ 150,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50