Lot 531
Hollandse School (2e helft 20e eeuw)

Stadsgezicht

linksonder onduidelijk gesigneerd

waterverf en inkt op papier, 36,5x54,5 cm (met lijst: 49,5x67 cm)

€ 80,00
€ 120,00

Startbod: € 40