Lot 528
Heidi Daamen (1940)

Meisje met poppen

gesigneerd en gedateerd 'Heidi Daamen 1972' (linksonder)

gouache en waterverf op papier, 18x25 cm (met lijst: 40,5x43,5 cm)

Aangekocht bij Galerie Jurka, Amsterdam.

Conditie: papier vergeeld met kleine bruine stippen.

€ 50,00
€ 100,00

Startbod: € 30