Lot 524
Ferry Slebe (1907-1994)

Compositie met 2 figuren

gesigneerd en gedateerd 'Slebe 61' (middenonder)

waterverf en inkt op papier, afbeelding 15x19 cm (met lijst: 29,5x32,5 cm)

Conditie: papieroppervlakte op sommige plekken versleten

€ 80,00
€ 120,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40