Lot 523
Herman Berserik (1921-2002)

Stilleven met spoel en appel

gesigneerd in potlood 'Berserik' (rechtsonder)

kleurenlitho, genummerd 10/23, afbeelding 25x26 cm (met lijst: 54x42 cm)

Conditie: de witte randen licht verkleurd met enkele miniscule bruine stippen, algeheel in goede conditie

€ 80,00
€ 120,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50