Lot 522
Co Westerik (1924-2018)

Plant en meisje (1965)

gesigneerd in potlood en gedateerd 'WESTERIK 1965' (middenonder)

ets, h.c. (hors de commerce), etsplaat: 19x22 cm (met lijst: 52x52 cm)

Conditie: lijst zonder glas, papier licht vergeeldm aan de bovenrand een bruin vlekje

€ 100,00
€ 200,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140